Show and Shine

Show and Shine

Informacje o firmie

Show and Shine to firma, która powstała z myślą o osobach oraz klientach korporacyjnych, jakim zależy na zapewnieniu jak najlepszego wyglądu zewnętrznego oraz wewnętrznego aut. W skład usług wchodzą prace związane z korektą lakieru, realizowaniem powłok ceramicznych czy też dokonaniem usług z obszaru auto detailingu. Dzięki takim usługom można odmienić stylistykę pojazdów i w ten sposób poprawić poziom ich estetyki.

Prezentowana firma usługowa zatrudnia doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy korzystają z nowoczesnego sprzętu. Proponują oni perfekcyjną konserwację samochodu, dbałość o każdy element oraz bardzo kompleksową usługę auto detailingu. Cały proces doprowadzania samochodu do idealnego stanu zajmuje wiele godzin. Stosowane są wyłącznie najwyższej jakości produkty, które są bezpieczne dla powłoki, zapewniają przywrócenie blasku i głębi kolorów.

W skład usług obejmujących powłoki zewnętrzne wchodzą prace, takie jak mycie lakieru, renowacja reflektorów, plastików, powłoki lakierniczej, opon oraz felg. Oprócz tego oferowane jest usuwanie efektów renowacji, a dodatkowo zabezpieczenie lakieru przed czynnikami atmosferycznymi. Warto wspomnieć także o renowacji wnętrza obejmującej plastiki, tapicerkę, usuwanie nieprzyjemnych woni, itp.

Usługi opisywanej firmy są dostępne w ramach kilku ciekawych pakietów, które charakteryzują się niezbyt wygórowaną ceną. Więcej informacji na temat tej firmy i jej oferty można znaleźć na jej oficjalnej stronie internetowej która znajduje się pod adresem: showandshine.pl/

Informacje kontaktowe

94-104 Łódź
ul. Obywatelska 94

Telefon: 792 866 603

showandshine.autoauto.net.pl

Lokalizacja